Content-type: text/html; charset=UTF-8'
Baku / Azerbaycan NGA Jimlastik Arena Projesi

NGA Stadyum Projesi ECB Geomembran Uygulaması


MİLLİ JİMNASTİK ARENASI PROJESİ Bakü, AZERBAYCAN

ecb esaslı membran

Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de inşaa edilmiş olan ( NGA ) Milli Jimlastik Arenası Projesi temel ve perde izolasyon uygulamaları kapsamında 34.000 m2 ExtruBit®D ECB Geomembran Sistemi ( 2,00 mm ) tercih edilmiştir.

Malzeme tedarik ve süpervizörlük hizmetleri tarafımızdan gerçekleştirilmiş ve uygulaması başarı ile uzman uygulayıcı bayimiz tarafından tamamlanmıştır.

ecb yalıtım

16-22 Eylül 2019 tarihleri arasında Dünya Ritmik Jimlastik Şampiyonası ev sahipliği yapmış olan ( NGA ) Milli Jimlastik Arenası, dünyanın dört bir yanından gelen en iyi jimlastikçi ve sporculara ev sahipliği yapmıştır. 

ecb geomembran

Azerbaycan ve Bakü’nün göz bebeği böyle prestijli ve önemli projenin temel ve perde izolasyon uygulamaları kapsamında 34.000 m2 yüksek performanslı ExtruBit®D ECB Geomembran Sistemleri ile proje ortağı olmanın haklı gururunu ve mutluluğunu yaşamaktayız. 

Bizi tercih eden işveren Pasha İnşaat ( Azerbaycan ) , müşavir firma Mace International ( İngiltere ) ve ana müteahhit İlk İnşaat A.Ş.( Türkiye ) firmalarına teşekkürlerimizi sunarız.


NGA Stadyum Bakü

Milli Jimnastik Arenası Stadyumu

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR | İZİNSİZ KOPYALANAMAZ | TARMAN YAPI SİSTEMLERİ VE DIŞ TİC LTD ŞTİ 2010