Content-type: text/html; charset=UTF-8'
Sinan Erdem Arena TPO Trapez Çatı Yalıtım Uygulaması

Sinan Erdem Spor Salonu FPO / TPO Membran Uygulaması

FPO / TPO esaslı membran, Elastik Poliolefin esaslı su yalıtımı ürünlerine verilen genel bir isim olup, PE ( Polietilen ) esaslı hammaddelerden üretilmektedirler. Üretim FPO granüllerinin ekstrüzyon hattından geçirilip , membran ( zar ) tabaka teşkil edilmesidir.

Schedetal ExtruPol®FPO / TPO membran ürünleri, aşağıdaki özeelikleri le dikkatleri üzerine çekmektedir.

Schedetal ExtruPol®FPO / TPO membran ürünleri uygulaması sırasında ek yeri kaynak problemi yaşamazsınız.Homojen yapılıdır, bünyesinde katman veya farklı yapıda / renkte yapı bulunmaz. 

FPO esaslı geomembran ürünlerini kullanmadan önce mutlaka bünyesinde farklı katman , homojen kesit yapısı olup olmadığı mutlaka kontrol edilmelidir. Bu kesit yapısı ürün kalitesine etki etmektedir.

Üst yapısı ile alt yapısı mekanik ve teknik özellikleri aynıdır. Bünyesinde plaslikleştirici, yumuşatıcı, PVC , ağır metaller, solvent içermez. Doğa dostudur. İçme suyu ile temas edebilir Avrupa Birliği sınırları içinde "Fish Test” “Balık Testi" denilen testi geçen ender ürünlerden bir tanesidir. Ürün akvaryum içine uzun süreli konularak suya ve balıklara olan etkisi test edilmektedir.  

Devamlı güneş ışığı etkilerine karşı tam dayanımlıdır, yapısal bozulmaya uğramazlar. Alev yürütmez yapıdadır. Kazıklı temel , perde ve tek yüz perde yalıtım detay uygulamaları kapsamında dökülen betona yapışır.


fpo geomembran - sinan erdem

İBB Sinan Erdem Spor Salonu - ExtruPol®M FPO / TPO Geomembran Uygulaması 

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR | İZİNSİZ KOPYALANAMAZ | TARMAN YAPI SİSTEMLERİ VE DIŞ TİC LTD ŞTİ 2010